Rejestracja Logowanie

Fortuna

Fortuna to bukmacher działający na polskim rynku od wielu lat. Obecnie firma posiada dużo punktów stacjonarnych, w których można zawierać zakłady. Dodatkowo od 2009 roku firma ta oferuje zakłady online, dzięki czemu użytkownicy mogą liczyć na doskonałe oferty powitalne i promocje. Z pewnością na uwagę zasługuje fakt, iż Fortuna posiada bogatąofertę na zakłady sportowe polskich rozgrywek piłkarskich i innych dyscyplin. Jest to firma, która działa na polskim rynku w pełni legalnie, posiadając odpowiednią licencję.

 


KLIKNIJ I ODBIERZ BONUS TERAZ

 

Fortuna

 

Metody płatności

Bukmacher Fortuna oferuje płatności za pośrednictwem szybkich przelewów bankowych. Każdy gracz może za pośrednictwem swojego banku dokonać błyskawicznej transakcji, dzięki której już po chwili pieniądze będą gotowe do typowania onlina.

 

Jak otworzyć konto?

Aby zarejestrować konto wystarczy wypełnić formularz i uzupełnić swoje dane. Po potwierdzeniu rejestracji konto jest gotowe do rozpoczęcia gry.

 

Darmowe 20 PLN i bonus na start do 400 PLN

Specjalnie dla użytkowników NASZEGO serwisu bukmacher Fortuna oferuje całkowicie darmowy pierwszy zakład o wartości 20 złotych. Nie musisz robic depozytu, wystarczy otworzyć konto, a po zalogowaniu 20 PLN będzie dostępne na Twoim koncie gracza. Dodatkowo od pierwszego depozytu możesz otrzymać aż do 400 złotych! Uwaga! Promocja dostępna jest tylko przez poniższy link i po wpisaniu kodu promocyjnego SPORTLIVE20PLN

 

 


KLIKNIJ I ODBIERZ BONUS TERAZ

 


Dokładniejsze dane :

Nazwa bukmachera TotolotekFortuna
Adres www efortuna.pl
Data założenia 1996
Język polski Tak
Aktualne bonusy
Formy płatności Przelewy bankowe
Polska waluta Tak
Minimalna wpłata 0,01 PLN
Minimalna wypłata 0,01 PLN
Minimalna stawka 2
Live betting Tak
Rodzaje kursów Dziesiętne
Obsługa klienta Formularz kontaktowy
Kliknij teraz, aby za darmo zarejestrować się i odebrać bonus