Rejestracja Logowanie

LV BET

LV BET to bukmacher funkcjonujący na Polskim rynku na podstawie licencji wydanej przez Ministerstwo Finansów. W skład oferty firmy wchodzą zakłady sportowe i zakłady live z wielu wybranych najciekawszych wydarzeń.

Recenzja LV BET

LV BET oficjalnie ruszyło we wrześniu 2016, ale bukmacher ten już wcześniej promował się m.in. w czerwcu 2016 LV BET było sponsorem Mistrzostw Świata Footvolleya w Starych Jabłonkach. Z pewnością warta zauważenia jest oferta LV BET, która szczególnie obszerna jest w zakresie polskich rozgrywek. LV BET dość mocno także angażuje się w promowanie za sprawą wydarzeń, rozgrywek a także sponsorowaniu drużyn. Natomiast dzięki serwisowi łączy nas pasja współpracuje m.in. z Krzysztofem Ignaczakiem i Łukaszem "Jurasem" Jurkowskim.

LV BET jako sponsor klubów i rozgrywek

LV BET to aktualny sponsor Widzewa Łódź na sezon 2016/2017, a także Polskiej Ligi Koszykówki oraz Profesjonalnej Ligi Piłki Siatkowej. Co ciekawe firma Las Vegas Drink, która jest współwłaścicielem bukmachera LV BET, jest sponsorem piłkarskiej reprezentacji Polski. Nowy bukmacher, pod marką LV BET ma łudząco podobne logo do LVped (Las Vegas Power Energy Drink), dzięki czemu z pewnością pomaga to w rozpoznawaniu nowej firmy bukmacherskiej.

Metody płatności

- szybkie przelewy bankowe (Dotpay, Przelewy24, Tpay),
- portfel elektroniczny (Skrill). 

lvbet


KLIKNIJ I ODBIERZ BONUS TERAZ

 

Dokładniejsze dane :

Nazwa bukmachera LVbetlvbet
Adres www LVbet.pl
Data założenia 2016
Język polski Tak
Formy płatności Dotpay, Przelewy24, Tpay, Skrill
Polska waluta Tak
Minimalna wpłata 10 PLN
Minimalna wypłata 25 PLN
Minimalna stawka 1
Live betting Tak
Rodzaje kursów Dziesiętne
Obsługa klienta Formularz kontaktowy
Kliknij teraz, aby za darmo zarejestrować się i odebrać bonus