Rejestracja Logowanie

Totolotek

Totolotek to polski bukmacher działający na rynku od 1992 roku. Od 2013 roku wprowadził on swoją ofertę online. Obecnie wyróżnia się on szczególnie bardzo rozbudowanymi zakładami szczególnie z polskiej ligi. Prócz tego w Totolotek S.A. znajdziesz takie produkty jak Toto-Mix czy Toto-Rancing. Otwórz konto i odbierz konto używając kodu promocyjnego SPORTLIVE20PLN i odbierz za darmo 20 złotych!

 

Totolotek jako pierwszy Krajowy bukmacher dodał do indywidualnej oferty metodę płatności Paysafecard. Od dziś każdy użytkownik Totolotka może zasilać własne konto gracza poprzez kupony Paysafecard. Z pewnością klientom spodoba się decyzja o wprowadzeniu oryginalnej formy wpłat, ponieważ jest to jedna spośród najbardziej innowacyjnych form płatności i wygodnych dla odbiorców. Co więcej istnieje też możliwość wykorzystania płatności przez Skrill - przy wykorzystaniu popularnego portfela elektronicznego. Jest on bardzo popularną formą płatniczą wśród graczy i z pewnością posiadanie jej w ofercie jest dużą zaletą firmy.

 

 

 

Totolotek


 

Ekskluzywny bonus dla użytkowników MeczeLive.


Specjalnie dla naszych użytkowników Totolotek przygotował wyjątkowy bonus. Każdy nowo zarejestrowany gracz otrzyma w ramach promocji powitalnej podwojenie depozytu aż do 700 złotych. Dodatkowo jeszcze dostanie 20 zł freebetu. Skorzystaj teraz z atrakcyjnej promocji!


 

KLIKNIJ I ODBIERZ BONUS TERAZ

 

 

Dokładniejsze dane :

Nazwa bukmachera TotolotekTotolotek
Adres www totolotek.pl
Adres siedziby Totolotek S.A. ul. Taneczna 18 b 02-829 Warszawa
Data założenia 1992
Język polski 1
Aktualne bonusy
Formy płatności Przelew bankowyPrzelew bankowy Transferuj.plTransferuj.pl
Polska waluta 1
Minimalna wpłata 0,01 PLN
Minimalna wypłata 0,01 PLN
Minimalna stawka 1
Live betting 1
Live chat 0
Rodzaje kursów Dziesiętne
Obsługa klienta Telefon: 22 321 03 40
E-mail: pomoc[email protected]
Kliknij teraz, aby za darmo zarejestrować się i odebrać bonus