fortuna

Rejestracja Logowanie

Totolotek

Totolotek to polski bukmacher działający na rynku od 1992 roku. Od 2013 roku wprowadził on swoją ofertę online. Obecnie wyróżnia się on szczególnie bardzo rozbudowanymi zakładami szczególnie z polskiej ligi. Prócz tego w Totolotek S.A. znajdziesz takie produkty jak Toto-Mix czy Toto-Rancing.

 

Totolotek jako pierwszy Krajowy bukmacher dodał do indywidualnej oferty metodę płatności Paysafecard. Od dziś każdy użytkownik Totolotka może zasilać własne konto gracza poprzez kupony Paysafecard. Z pewnością klientom spodoba się decyzja o wprowadzeniu oryginalnej formy wpłat, ponieważ jest to jedna spośród najbardziej innowacyjnych form płatności i wygodnych dla odbiorców. Co więcej istnieje też możliwość wykorzystania płatności przez Skrill - przy wykorzystaniu popularnego portfela elektronicznego. Jest on bardzo popularną formą płatniczą wśród graczy i z pewnością posiadanie jej w ofercie jest dużą zaletą firmy.

 

 

 

Totolotek


 

Ekskluzywny bonus dla użytkowników MeczeLive.


Specjalnie dla naszych użytkowników Totolotek przygotował wyjątkowy bonus. Każdy nowo zarejestrowany gracz otrzyma w ramach promocji powitalnej podwojenie depozytu aż do 700 złotych. Dodatkowo jeszcze dostanie 20 zł freebetu. Skorzystaj teraz z atrakcyjnej promocji!


 

KLIKNIJ I ODBIERZ BONUS TERAZ

 

 

Dokładniejsze dane :

Nazwa bukmachera TotolotekTotolotek
Adres www totolotek.pl
Adres siedziby Totolotek S.A. ul. Taneczna 18 b 02-829 Warszawa
Data założenia 1992
Język polski 1
Aktualne bonusy
Formy płatności Przelew bankowyPrzelew bankowy Transferuj.plTransferuj.pl
Polska waluta 1
Minimalna wpłata 0,01 PLN
Minimalna wypłata 0,01 PLN
Minimalna stawka 1
Live betting 1
Live chat 0
Rodzaje kursów Dziesiętne
Obsługa klienta Telefon: 22 321 03 40
E-mail: [email protected]
Kliknij teraz, aby za darmo zarejestrować się i odebrać bonus