Rejestracja Logowanie

Jak ominąć blokadę strony www? 06.06.2017 13:24

Podczas podróży w niektóre miejsca na globie, potrafi wykazać się, iż Twoja najbardziej ulubiona witryna internetowa bądź serwis społecznościowy jest zablokowany lub zbanowany, z powodu prawa aktualnego w konkretnym terenie. Co zrobić w takiej sytuacji, aby zdobyć dostęp do treści portali zamkniętych w określonym kraju?


Dobrym przykładem z pewnością będą tutaj Chiny, dokąd wyjeżdżając trzeba się liczyć z tym, że nie będzie się dysponoało i miało wstępu do takich witryn jak Facebook, Twitter i YouTube. Jednakże problem tenże występuje też w innych terenach i dotyczy portali o nietypowej tematyce. Chcesz dowiedzieć się jak ominąć blokadę strony www? W poniższym artykule wytłumaczymy Tobie w jaki sposób można ominąć takie banowanie Tzw. Aplikacja VPN dopuści na to, by odblokować dostęp.


Co więcej – dzięki używaniu VPN po prostu jesteś bezpieczniejszy w sieci. Dzięki użyciu sieci VPN Twój ruch w sieci będzie zaszyfrowany.


Pobierz aplikację VPN i zaszyfruj się w sieci      


Co to jest VPN?


VPN (Virtual Private Network) jest to szyfrowane połączenie ze zdalnym i odległym serwerem, dzięki któremu bez problemu otrzymujesz dostęp do Internetu i wszystkich witryn internetowych, mimo znajdywania się w obszarze pod pewnymi restrykcjami. VPN odblokuje jakiekolwiek działania jakie wykonujesz w sieci, nie tylko więc co włączasz w przeglądarce, ale też jakiekolwiek aplikacje np. Skype. Dzięki temuż zastosowaniu, witryny internetowe i aplikacje na danym przykładzie, nie będą powstrzymane chińskim firewallem.


  


Co robi i jak działa VPN?


Aplikacja VPN zmienia IP komputera na kolejne, przypisane do wybranego terenu, w jakim interesująca nas witryna lub strona internetowa nie jest zatrzymana. Kraj z którym chcemy się połączyć wybiera się w aplikacji z listy dostępnych i potwierdza przyciskiem „połącz”. Aplikacja po kilku sekundach połączy się z wybranym terenem a Twój pecet uzyska pożądane IP, które pozwoli Ci bez kłopotu korzystać ze strony lub witryny internetowej blokowanej na obszarze, na którym aktualnie się znajdujesz.


      


Jak korzystać z VPNa?


Na wstępie należy wyszukać aplikację VPNa, jaka umożliwi Ci uzyskać pożądane IP z innego regionu. Polecamy do tego aplikację SpyOFF, jaka jest praktycznie najodpowiedniejszą na rynku online pod względem jakości i ceny. W kolejnym kroku należy wykupić odpowiedni pakiet – Starter lub Premium i dokonywać płatności comiesięcznych lub z góry na cały rok.


Uzyskaj VPN SpyOFF w trzech krokach:


1. Załóż konto klikając tutaj,


2. Wybierz pakiet, który Cię interesuje,


3. Pobierz aplikację, wybierz kraj z którym chcesz się połączyć i korzystaj z Internetu w bezpieczny sposób.


Pobierz aplikację VPN i bądź bezpieczniejszy     Pobierz aplikację VPN i odblokuj strony www           


Gdzie kupić aplikację do VPN?


Aplikacji tego gatunku jest dużo, jednakże jak już wspomnieliśmy polecamy aplikację SpyOFF, jaka charakteryzuje się dużą jakością. Poniżej prezentujemy cennik aplikacji dla pakietów Starter i Premium.Pakiet Starter


9,99 EUR za miesiąc > https://www.spyoff.com


Płatność co miesiąc


 


Pakiet Premium *PROMOCJA*


6,99 EUR za miesiąc > https://www.spyoff.com


Płatność z góry na rok


 


Pobierz aplikację VPN i zaszyfruj się w sieci      


Darmowy VPN


Chcesz sprawdzić SpyOFF? Nic skomplikowanego! Wystarczy, że otworzysz konto klikając tutaj. Będziesz mógł korzystać z aplikacji SpyOFF zupełnie za darmo przez 15 dni. Po tym czasie zdecydujesz czy chcesz z niej korzystać dalej, czy rezygnujesz!


Darmowy 15-dniowy Trial (aplikacja na okres testowy)


Odbierz za darmo > https://www.spyoff.com


 


Bukmacherzy internetowi


Graj już teraz u legalnych bukmacherów. Sprawdź ranking firm bukmacherskich dostępnych dla polskich graczy i ziałających na Polskim rynku online.

Jak ominąć blokadę strony www?