Rejestracja Logowanie

Mistrzostwa Europy 2017 : Polska - Serbia 24.08.2017 05:13

W czwartek rozpoczną się długo oczekiwane Mistrzostwa Europy 2017. Przez dwa tygodnie w polskich halach rozgrywany będzie turniej o czempionat Starego Kontynentu. Mecz inauguracyjny odbędzie się na Stadionie Narodowym, a w nim Polacy zmierzą się z Serbią.

Biało-Czerwoni już od dłuższego czasu nie osiągnęli żadnego sukcesu na wielkiej imprezie. Ostatnim było zdobycie złotego medalu podczas Mistrzostw Świata. W kolejnych Ligach Światowych czy Mistrzostwach Europy Polacy potrafili dość maksymalnie do ćwierćfinału. Memoriał Huberta Wagnera pobudził jednak spore nadzieje. Polacy wygrali towarzyski turniej i wszyscy liczą, że u siebie Biało-Czerwoni sięgną po medal. Szczerze mówiąc forma naszej reprezentacji jest dużą niewiadomą. Po raz pierwszy będziemy na tak dużej imprezie grać tak młodym składem. W kadrze znaleźli się m.in. Kochanowski, Lemański, Szalpuk czy Kaczmarek czyli zawodnicy którzy jeszcze na takim turnieju nie grali.

Serbowie głośno mówią, że do Polski przyjechali po medal. Trudno się dziwić, w końcu siatkówce w tamtym kraju obecnie trwa złote pokolenie. Serbowie w swoim składzie mają naprawdę mocne nazwiska. Warto tutaj wspomnieć o Podrascaninie Kovaceviciu, Lisniacu czy Atanasijeviciu. Cała czwórka obecnie gra w najlepszych klubach świata. Potencjał Serbów nieco obniża ostatni turniej Ligi Światowej. Nasi rywale jechali na Final Six jako obrońcy tytułu, a ostatecznie w Brazylii nie wygrali ani jednego spotkania. Ostatnie mecze przemawiają niestety za Serbami, którzy w zeszłym roku pokonali nas aż trzykrotnie przy tylko jednej wygranej Polski.

Polacy zawsze na własnych halach dają z siebie sto procent. Myślę, ze dziś będzie podobnie. Liczę na bardzo wyrównany pojedynek, który zakończy się po tie-breaku.

Nie tylko Polska - Serbia
W czwartkowy wieczór polscy kibice śledzić będą nie tylko mecz Polski z Serbią ale też rewanżowe starcie Legia Sheriff na żywo, od godziny 19:00 - transmisja z tego spotkania dostępna będzie tylko przez Internet - kanały dostępne w naszym serwisie.


Polska - Serbia na żywo za darmolvbet


POSTAW TERAZ I ODBIERZ BONUS


Źródło zdjęcia : wpimg.pl

Mistrzostwa Europy 2017 : Polska - Serbia