Rejestracja Logowanie

Wygraj bilety na mecz otwarcia EUROVOLLEY 2017! 04.08.2017 12:23

Już 24 sierpnia rozpoczną się mistrzostwa EUROVOLLEY POLAND. Oficjalny sponsor turnieju - firma LV BET oferuje konkurs w którym można wygrać bilety na mecz otwarcia, który zostanie rozegrany w Warszawie na Stadionie Narodowym!


Co zrobić aby wziać udział w konkursie?


1. Wpłać depozyt na konto klienta przy wykorzystaniu PAYMENTICON - nowego portfela elektronicznego (między 3.08.2017 0:00, a 16.08.2017 23:59).


2. Za każdą dokonaną wpłatę przy użyciu formy płatności PAYMENTICON będą naliczane punkty: 1 zł = 10 pkt, czyli przy wpłacie 100 zł przez PAYMENTICON gracz otrzyma 1000 punktów w rankingu.


3. Warunkiem znalezienia się w rankingu oraz otrzymania nagrody jest obrót minimum 100% (1x) sumy wpłat wykonanych przez PAYMENTICON.


Regulamin i szczegóły konkursu na stronie bukmachera.


     


ODBIERZ NA START W LV BET 20 PLN BEZ DEPOZYTU

1. Otwórz konto przez TEN LINK


2. Otrzymasz całkowicie darmowe 20 zł


3. Zagraj pierwszy zakład za darmowe pieniądze!


4. Dokonaj pierwszej wpłaty i odbierz dodatkowo nawet do 1000 zł!


Nie masz konta w LV BET? Załóż i odbierz 20 zł za rejestrację i bonus 1000 zł


Wygraj bilety na mecz otwarcia EUROVOLLEY 2017!

Skrill nową metodą płatności w Totolotku 01.08.2017 15:09

Firma bukmacherska Totolotek poinformował dzisiaj że wprowadza do swojej oferty długo oczekiwaną formę dokonywania płatnosci - portfel elektroniczny Skrill, który jest ogromnie popularny wśród polskich użytkowników.


Min. kwota którą wolno wpłacić to 1 złoty a prowizja stanowi 0%! Co więcej - dzięki portfelowi elektronicznemu Skrill, zaraz po dokonaniu zapłaty Twoje pieniądze będą dostępne do obstawienia meczów!


    


1. Utwórz konto w Totolotku


2. Otrzymasz całkowicie za darmo 20 złotych na swój pierwszy zakład


3. Dokonaj depozytu poprzez Skrill, Paysafecard lub zwykły przelew


4. Odbierz dodatkowy bonus aż do 500 złotych


Nie masz konta w Totolotku? Załóż i odbierz 20 zł za rejestrację i bonus 500 zł
Skrill nową metodą płatności w Totolotku

Darmowe 50 PLN na spotkanie Lecha z Utrechtem! 26.07.2017 13:32

W czwartek 27. lipca, Lech Poznań rozegra pierwsze spotkanie z holenderskim Utrechtem w 3. rundzie eliminacji do LE


Trzeci zespół ubiegłego sezonu krajowej Ekstraklasy ma za sobą dwie rundy eliminacji. W 1. rundzie zawodnicy Kolejorza bez problemu pokonali zespół Pelister, a w 2. rundzie kwalifikacji po ciężkim dwumeczu udało się pokonać drużynę Haugesund.


Z okazji czwartkowych spotkań Ligi Europy opisujemy najlepsze bonusy proponowane przez LEGALNYCH bukmacherów, oferujących zakłady z Polską licencją.


Co oferują Polscy bukmacherzy?


20 PLN bez depozytu + bonus 1000 PLN od LV BET


Darmowe 10 PLN + bonus 400 złotych od Fortuny


Darmowe 20 PLN + bonus 500 PLN od Totolotka


Bonus powitalny do 600 złotych od forBET


    


20 PLN bez depozytu + bonus 1000 PLN od LV BET


Od bukmachera LV BET nasi klienci mogą wziąć darmowe 20 złotych - wystarczy otworzyć konto użytkownika przez poniższy link lub baner (wyjątkowa promocja WYŁĄCZNIE dla naszych użytkowników). Zaraz po zarejestrowaniu konta wolno grać pierwszy gratisowy kupon za 20 pln. Dodatkowo każdy nowy gracz może wziąć bonus do 1000 złotych!


Nie masz konta w LV BET? Załóż i odbierz 20 zł za rejestrację i bonus 1000 zł


---


Darmowe 10 PLN + bonus 400 złotych od Fortuny


Bukmacher Fortuna specjalnie dla naszych typerów daje bezpłatny typ za 10 pln - nie musisz dokonywać depozytu, wystarczy założyć nowe konto klienta. Pamiętaj! Bonus dostępny jest wyłącznie gdy przejdziesz na stronę firmy bukmacherskiej z poniższego odsyłacza i jeżeli użyjesz kodu rabatowego "SPORTLIVE10PLN". Dodatkowo możesz otrzymać bonus aż do 400 zł!


Nie masz konta w Fortunie? Załóż i odbierz 10 zł za rejestrację i bonus do 400 zł


---


Darmowe 20 PLN + bonus 500 PLN od Totolotka


Totolotek to bukmacher, w którym po otwarciu konta od razu otrzymujesz darmowe 20 pln na swój początkowy zakład w zakładach bukmacherskich. Wystarczy kliknąć w poniższy odsyłacz lub baner a 20 złotych będzie Twoje. Ponadto możesz jeszcze wziąć bonus powitalny aż do 500 zł.


Nie masz konta w Totolotku? Załóż i odbierz 20 zł za rejestrację i bonus 500 zł


---


Bonus powitalny do 600 PLN w ForBET


Na start od firmy ForBET każdy typer uzyskuje bonus o wartości 600 pln. Wystarczy założyć konto a także wykonać pierwszą wpłatę na konto klienta a dodatkowe pieniądze pojawią się oraz będą dostępne do typowania kuponów.


Nie masz konta w ForBET? Utwórz konto i odbierz bonus 600 zł


 

Darmowe 50 PLN na spotkanie Lecha z Utrechtem!

50 złotych bez depozytu na mecz Legii z Astaną! 25.07.2017 11:29

W środę 26. lipca 2017 r. Legia Warszawa rozegra spotkanie w rozgrywkach Ligi Mistrzów. Przeciwnikiem mistrzów Polski 2016/2017 będzie drużyna Astany.


Legia w 2. rundzie eliminacji doskonale poradziła sobie w rywalizacji z zespołem Mariehamn. Futboliści z Warszawy wygrali w dwumeczu aż 9:0. Teraz mistrzów Polski czeka starcie z drużyną Astany.


Z tej okazji przedstawiamy najpopularniejsze bonusy oferowane przez LEGALNYCH bukmacherów, oferujących zakłady z Polską licencją.


Co oferują Polscy bukmacherzy?


20 PLN bez depozytu + bonus 1000 PLN od LV BET


Darmowe 10 PLN + bonus 400 złotych od Fortuny


Darmowe 20 PLN + bonus 500 PLN od Totolotka


Bonus powitalny do 600 złotych od forBET


    


20 PLN bez depozytu + bonus 1000 PLN od LV BET


Bukmacher LV BET oferuje TYLKO dla odbiorców naszej strony zupełnie za darmo 20 złotych - wystarczy założyć konto klienta! Po zalogowaniu będziesz mógł grać kupon za 20 zł. Dodatkowo dla osób jakie zamierzają dokonać wpłaty, firma proponuje najwyższy na rynku online bonus na start aż do 1000 złotych!


Nie masz konta w LV BET? Załóż i odbierz 20 zł za rejestrację i bonus 1000 zł


---


Darmowe 10 PLN + bonus 400 złotych od Fortuny


TYLKO dla naszych klientów bukmacher Fortuna daje całkowicie gratisowe 10 zł na rozpoczęcie typowania w zakładach bukmacherskich. Wystarczy utworzyć konto, nie musisz robić żadnej wpłaty! Ważne! Bonus widoczny jest tylko z poniższego odnośnika i przy użyciu specjalnego kodu rabatowego "SPORTLIVE10PLN". Ponadto każdy gracz może uzyskać bonus do 400 pln!


Nie masz konta w Fortunie? Załóż i odbierz 10 zł za rejestrację i bonus do 400 zł


---


Darmowe 20 PLN + bonus 500 PLN od Totolotka


Polski bukmacher Totolotek dla każdej osoby, która otworzy konto z poniższego linka daje na start całkiem gratisowy typ o wartości 20 złotych, z jakiego wolno skorzystać od razu po pierwszym zalogowaniu. Dodatkowo można również skorzystać z dodatku powitalnego do 500 zł. Możesz zyskać więc w sumie aż 520 zł!


Nie masz konta w Totolotku? Załóż i odbierz 20 zł za rejestrację i bonus 500 zł


---


Bonus powitalny do 600 PLN w ForBET


ForBET dla osób, jakie utworzą konto typera oferuje bonus na start do 600 pln. Możesz więc zacząć grę z podwojoną pierwszą swoją wpłatą u bukmachera ForBET aż do kwoty 600 złotych! Wystarczy zrobić pierwszy depozyt a dodatkowe pieniądze pojawią się na koncie użytkownika.


Nie masz konta w ForBET? Utwórz konto i odbierz bonus 600 zł


 

50 złotych bez depozytu na mecz Legii z Astaną!

Rynki azjatyckie tylko w LVBET 21.07.2017 10:27

Wchodząc na polską scenę zakładów bukmacherskich, LVBET zagwarantował wiele nowości. Jednak zdecydowanie największą z nich są rynki azjatyckie i jako jedyny bukmacher w Polsce posiada w swojej ofercie ten specyficzny zakład w rozbudowanej formie.

Rynki azjatyckie tylko w LVBET

ForBET sponsorem PGE Skry Bełchatów! 21.07.2017 10:10

ForBET sponsorem PGE Skry Bełchatów! Ta legalna firma bukmacherska będzie wspierać ośmiokrotnych Mistrzów Polski od najbliższego sezonu. Mamy nadzieję, że bełchatowski klub będzie faworytem nie tylko wśród swoich wiernych sympatyków w całym kraju, ale i w ofercie naszego nowego sponsora.


- Jako Zarząd Klubu bardzo się cieszymy, że podpisaliśmy umowę z nowym Partnerem – firmą bukmacherską forBET. Wierzę w to, że kibice PGE Skry Bełchatów pozytywnie zareagują na tę wiadomość i nasza współpraca przyniesie obopólne korzyści, zarówno firmie forBET, jak i PGE Skrze – komentuje Prezes Konrad Piechocki.


ODBIERZ 600 PLN W FORBET 


Skorzystają także kibice! Oferta forBET jest bowiem bardzo atrakcyjna! Zakłady sportowe prowadzone są online, a za ich zawarcie nie jest pobierany od graczy 12% podatek od stawki. To cecha charakterystyczna, dzięki której szybko udało się zdobyć zaufanie tysięcy graczy. ForBET rozwija się niezwykle dynamicznie, mając ambicje stać się wiodącą firmą na rynku zakładów sportowych w Polsce. Rozwój to jedno, drugie – miłość do sportu. W swojej działalności firma nie zapomina o wspieraniu polskiego sportu. A o tym, że siatkówka jest jej szczególnie bliska, udowodniła już rok temu.


- Nasze wsparcie dla krajowej siatkówki nie jest niczym nowym. W poprzednim sezonie byliśmy sponsorem całej PlusLigi, a teraz postanowiliśmy wesprzeć jeden z klubów. Oczywistym wyborem była dla nas PGE Skra Bełchatów, która jest niezwykle utytułowanym i najlepiej rozpoznawalnym klubem w Polsce. Jestem przekonany, że współpraca pomiędzy forBET i PGE Skrą Bełchatów będzie bardzo owocna dla obu stron i ku zadowoleniu kibiców PGE Skry i klientów forBET wspólnie wejdziemy na jeszcze wyższy poziom – mówi Prezes forBET, Robert Grzeszczyk.


- W forBET wszyscy jesteśmy wielkimi kibicami sportu. PGE Skra Bełchatów wiele razy dostarczała nam mnóstwo pozytywnych emocji z powodzeniem rywalizując na arenie międzynarodowej. Jesteśmy firmą, która zawsze mierzy w najwyższe cele i bardzo cieszymy się z możliwości nawiązania współpracy z klubem, który też zawsze gra o pierwsze miejsce – dodaje dyrektor ds. Marketingu w forBET, Piotr Sienkiewicz.


Oprócz siatkówki, w ofercie naszego nowego sponsora znajdują się także inne ważne wydarzenia, którymi żyją wszyscy kibice sportu, jak europejskie puchary w piłce nożnej, koszykówce, piłce ręcznej, wyścigi Formuły 1 czy największe turnieje tenisowe. Co istotne, firma działa legalnie na podstawie licencji Ministerstwa Finansów i pod kontrolą odpowiednich organów państwowych. To świetna wiadomość dla tych, którzy obawiają się o bezpieczeństwo wpłaconych nagród.


W ostatnim sezonie wielokrotnie pytaliśmy kibiców o ich typy dotyczących naszych rywalizacji, teraz zanim udzielą odpowiedzi, będą mogli skorzystać z pomocy naszego sponsora, gdzie znajdą podstawowe statystyki, zarówno PGE Skry jak i jej rywali.


ODBIERZ 600 PLN W FORBET 

ForBET sponsorem PGE Skry Bełchatów!

Wpłaty i wypłaty u bukmacherów internetowych 20.07.2017 12:40


Debiutujący użytkownicy z pewnością mają masę pytań dotyczących tego jak funkcjonują firmy bukmacherskie, jak typować spotkania ale również to w jaki sposób wolno przeprowadzać transakcje na konto typera ale także w jaki sposób dopuszczalne jest wypłacanie wygranych pieniędzy. W poniższym artykule zaprezentujemy najprostsze formy płatności, jakie udzielają bookmakerzy.


Na co zwrócić ostrożność przy wyborze bookmakera?


Na wstępie warto jednakże napisać o tym na co każdy gracz typujący online zwraca przy wyznaczaniu firmy bukmacherskiej. Do najważniejszych atrybutów, na jakie należy zwrócić istotną ostrożność zaliczane są: uwagi użytkowników o danej jednostce, wysokość przekazywanych kursów, czy oferta zakładów jest bogata oraz obejmuje interesujące nas dyscypliny sportowe. ranking SBR (oznacza on wiarygodność marek bukmacherskich, ich wypłacalność, jakość pomocy technicznej itp.), ale również i sposoby płatności jakie stosuje dany bukmacher. Ranking SBR pozwoli na określenie ryzyka a także przewidywalnych problemów z wybieraniem środków od konkretnej firmy. Posiadając takie informacje, można pójść do doboru metod płatności, które będą dla nas najprzydatniejsze.


Minimalne wartości wpłat oraz wypłat


Każdy bookmaker obejmuje w prywatnym regulaminie ustalone kwoty pieniężne z minimalnymi wpłatami i wypłatami. Dla młodego użytkownika jest to szalenie istotna kwestia, bowiem z reguły początkujący gracze nie typują za duże wartości a także chcą wybierać z konta klienta nawet małe wygrane. Warto wówczas grać w firmach, które umożliwiają realizowanie transakcji choćby od 1 zł. Niektóre z firm jednak prezentują dużą minimalną kwotę wpłat i wypłat np. 50 pln. Co więcej – większość jednostek określa dodatkowo minimalną wpłatę aby skorzystać z bonusu powitalnego, lecz zdarzają się i takie w których pozyskuje się pieniądze za darmo lub zakład bez ryzyka a jednym z nich jest fortuna bonus. Jak widać, debiutujący klienci bukmacherów mają zatem wiele rzeczy do przenalizowania. Selekcjonując miejsce w którym pragniemy grać, warto zatem jest zwrócić również uwagę na to które minimalne liczby określają w własnych przepisach bukmacherzy.


Metody płatności


Obecnie możemy już przejść do istotnych porad na temat tego które formy płatności umożliwiają bukmacherzy. Do najsławniejszych a także najwygodniejszych należą z pewnością: szybki przelew bankowy a także płatność kartą płatniczą (kredytową lub debetową). Coraz więcej graczy wybiera jednak inne sposoby, jakie stają się jeszcze niezwykle modne. Są nimi tzw. portfele elektroniczne (np. Skrill, Neteller) a również kupony płatnicze paysafecard. Wszelki bukmacher ma na własnej witrynie internetowej listę używanych sposobów oraz warto z taką listą zapoznać się już na samym początku i sprawdzić, czy znajduje się na niej Twoja popularna odmiana dokonywania transakcji.

Wpłaty i wypłaty u bukmacherów internetowych