Rejestracja Logowanie

Odbierz 50 złotych na mecz Barcy z Realem! 11.08.2017 11:32

Wyłącznie dla odbiorców naszej strony legalni bukmacherzy stworzyli specjalne oferty w formie całkowicie darmowych zakładów, bez potrzeby dokonywania wpłat depozytów.


Będziesz mógł postawić całkowicie za free na niedzielne El Clasico, czyli starcie Barcy z Realem Madryt. Ponadto przedstawiamy najlepsze promocje i bonusy, dzięki którym zyskasz nawet do 2500 pln.


Co oferują Polscy bukmacherzy?


20 PLN bez depozytu + bonus 1000 PLN od LV BET


Darmowe 10 PLN + bonus 400 złotych od Fortuny


Darmowe 20 PLN + bonus 500 PLN od Totolotka


Bonus powitalny do 600 PLN od forBET


    


20 PLN bez depozytu + bonus 1000 PLN od LV BET


Dla wszystkich użytkowników, jacy utworzą konto z niniejszego odnośnika, bukmacher LV BET daje całkiem darmowy zakład o wartości 20 zł - nie musisz robić żadnej wpłaty! Legalny Polski bookmaker LV BET przekazuje największy bonus na start na rynku internetowym - aż 1000 zł dodatkowo na typowanie może być Twoje!


Nie masz konta w LV BET? Załóż i odbierz 20 zł za rejestrację i bonus 1000 zł


---


Darmowe 10 PLN + bonus 400 złotych od Fortuny


To proste! Rejestrujesz konto i typujesz kompletnie darmowy zakład za dziesięć złotych! Nie musisz dokonywać żadnej wpłaty, wystarczy się zalogować. Ponadto dokonując pierwszego depozytu każdy klient może otrzymać dodatkowo aż do 400 złotych. Pamiętaj jednak, iż rzeczone oferty dostępne są wyłącznie przez powyższy odnośnik i przy zastosowaniu specjalnego kodu dla naszych typujących SPORTLIVE10PLN


Nie masz konta w Fortunie? Załóż i odbierz 10 zł za rejestrację i bonus do 400 zł


---


Darmowe 20 PLN + bonus 500 PLN od Totolotka


Każdy nowy gracz, jaki utworzy konto dostanie całkowicie za darmo 20 złotych na rozpoczęcie zabawy - będziesz mógł obstawić pieniądze na dowolnie wybrany zakład! Totolotek nadto oferuje dodatek na start o wartości 500 złotych, jaki możesz dostać dokonując pierwszej wpłaty na konto użytkownika.


Nie masz konta w Totolotku? Załóż i odbierz 20 zł za rejestrację i bonus 500 zł


---


Bonus powitalny do 600 PLN w ForBET


Każdy nowy użytkownik, który zarejestruje konto u bookmakera ForBET otrzymuje na początek aż do 600 zł w formie dodatku na zakłady sportowe. Wykorzystaj dodatkowe środki na typowanie niedzielnego spotkania Barcelony z Realem.


Nie masz konta w ForBET? Utwórz konto i odbierz bonus 600 zł


 

Odbierz 50 złotych na mecz Barcy z Realem!