Rejestracja Logowanie

Przewidywany skład na mecz : Armenia - Polska 04.10.2017 15:56

Już w czwartek powracają eliminacje Mistrzostw Świata. W przedostatnim meczu kwalifikacyjnym rosyjskiego mundialu reprezentacja Polski będzie mierzyć się z Armenią. Przyjrzyjmy się więc jakich zawodników do boju może posłać Adam Nawałka na to spotkanie.

W bramce chyba nie mamy wielkich wątpliwości. Numerem jeden jest Łukasz Fabiański, który fenomenalnie spisuje się w tym Swansea City. Polak w tym sezonie zaliczył najwięcej interwencji spośród wszystkich bramkarz Premier League. Obrona to tak naprawdę dwa znaki zapytania. Pierwszy z nich kto będzie partnerem Kamila Glika? Czy nasz selekcjoner zdecyduje się wystawić słabo spisującego się Michała Pazdana? A może obok gracza AS Monaco wystąpi Thiago Cionek? My obstawiamy jednak, że nasz szkoleniowiec zdecyduje się na zawodnika Legii, który w kadrze jeszcze nie zawiódł. Drugi znak zapytania to lewy obrońca. Na tej pozycji wybór jest niewielki, gdyż jedynym nominalnym zawodnikiem jest Maciej Rybus. Nie wiadomo jednak w jakiej formie jest gracz Lokomotivu, gdyż dopiero co wyleczył kontuzje. Alternatywą może być przeunięcie na lewo Bartosza Bereszyńskiego, który jak na razie solidnie spisuje się w Sampdorii.

Ratunkiem naszego środka pola ma być wracają do reprezentacji Grzegorz Krychowiak. Jeden z najlepszych graczy naszej kadry na Euro zbiera bardzo pozytywne recenzje ze swojej gry w West Bromwich. Partnerować mu prawdopodobnie będzie Karol Linetty i Krzysztof Mączyński.

Na lewym skrzydle sytuacja jest prosta i na 99% wystąpi Kamil Grosicki. Na prawym natomiast Adam Nawałka ma mały ból głowy, gdyż w dobrej formie jest Kuba Błaszczykowski i Maciej Makuszewski. Doświadczenie w tak ważnym meczu powinno wziąć górę i wystąpić powinien tam zawodnik Wolfsburgu. W ataku oczywiście zagra nasz kapitan — Robert Lewandowski.


Armenia - Polska na żywo za darmolvbet


POSTAW TERAZ I ODBIERZ BONUS


Przewidywany skład na mecz : Armenia - Polska