Betclic

Bonusy bukmacherskie

  1. 1. Zakład bez ryzyka do 500 PLN

    Zarejestruj konto w Betclic i odbierz na start zakład bez ryzyka do wartości 500 złotych. Jeżeli przegrasz - otrzymasz zwrot postawionego zakładu.

    Betclic Odbierz bonus

Promocje bukmacherskie

Betclic

KSW 47: gdzie transmisja w internecie? KSW PPV czy stream za darmo?

Gala KSW 47 odbędzie się 23. marca w sobotę w łódzkiej Atlas Arenie. W głównej walce wieczoru zobaczymy Szymona Kołeckiego i Mariusza Pudzianowskiego.

Oprócz walki Pudziana z Kołeckim, na fanów MMA czekają walki największych gwiazd KSW: Tomasza Narkuna, Philipa de Friesa, Borysa mańkowskiego, Damiana Janikowskiego i wielu innych czołowych zawodników MMA. Transmisja telewizyjna i KSW Live Stream Online dostępne będą w systemie KSW PPV.

    

KSW TV i Live Stream Online w PPV

Legalna transmisja w jakości Full HD dostępna będzie na platformie KSW TV. Jak uzyskać dostęp do KSW TV?

1. Przejdź na oficjalną stronę internetową KSW

2. Kliknij w przycisk ZAREJESTRUJ znajdujący się w górnej części strony KSW TV

3. Wypełnij formularz rejestracyjny i załóż konto

4. W ostatnim kroku przechodzimy w sekcję „Zamów i zapłać” i dokonujemy transakcji.


Chcesz oglądać KSW 47 w Full HD?
Kliknij tutaj aby uzyskać dostęp do transmisji KSW STREAM

KSW 47 - karta walk, walki, zawodnicy. Kto walczy na KSW 47?

Pierwsza historyczna gala w 2019 r zaplanowana została 23.03 w hali Atlas Arena w Łodzi. Następny raz najogromniejsza organizacja zorganizuje galę ksw w Łodzi natomiast w starciach gali ksw znów będzie można oglądać najwspanialszych wojowników KONFRONTACJI SZTUK WALK.

Wielkim hitem na gali będzie pojedynek o pas mistrza wagi ciężkiej. Ważny czempion Philip de Fries zawalczy z innym czempionem KSW - Tomaszem Narkunem. W kluczowym starcia dane będzie zobaczyć konkurencję Mariusza 'Pudziana' Pudzianowskiego a także Szymona Kołeckiego. Dla dwukrotnego czempiona olimpijskich zawodów będzie to pierwsze starcie w federacji KSW MMA. Kołecki stoczył dotychczas 7 pojedynków w MIXED MARTIAL ARTS z czego  sześć wygrał. Z pewnością zapowiada nam się ogromnie atrakcyjne widowisko z wielkimi emocjami.

W kolejnych konfrontacjach będziemy oglądać wiele naprawdę niezwykle popularnych zawodników MMA I KSW a wśród nich między innymi byli mistrzowie w kategorii półśredniej ORGANIZACJI – Borys Mańkowski ale też Dricus Du Plessis.

Zapewne wielu miłośników interesuje się w który sposób będziesz mógł śledzić transmisje w telewizji i online galę KSW 47 w Łodzi. Poniżej prezentujemy fakty dotyczące transmisji, usługi PPV ale takze instrukcji oglądania jak również dokładnej listy konfrontacji gali.

KSW 47 na żywo w telewizji i internecie

Najokazalsze wydarzenia MMA na jakich występują najpoważniejsze gwiazdy SZTUK WALKI w Polsce czy Europie dostępne są w płatnej aplikacji PAY-PER-VIEW. Tak samo będzie w przypadku pierwszej gali w łodzi organizowanej w 2019 roku.

Wydarzenie KSW 47 stream będzie można śledzić w tv jak i przez internet, wykupując możliwosć obejrzenia i dostęp do emisji gali. Mając telewizję kablową lub też satelitarną, należy dowiedzieć się u swojego operatora jakie są sposoby na kupienie dostępu do emisji KSW. Zazwyczaj jest to suma 40 zł która doliczana jest do przyszłego rachunku za telewizję. Transmisje online z gal KSW dostępne są przez portal KSW TV PPV która pozwala na zakup emisji na żywo za pośrednictwem portalu internetowego internetowej KSW TV. Nie trzeba więc mieć zatwierdzonej umowy z żadną telewizją, bo serwis KSW PPV TV nie jest żadnym pakietem dodatkowym do tv, lecz inną aplikacją na jakiej płaci się jednorazowo stream do gali. Z PPV KSW może skorzystać wszelki kibic MMA, obojętnie od tego w jakim regionie aktualnie się znajduje. Usługa PPV KSW TV dostępna jest we wszystkich krajach.

KSW 47 – jak wykupić PPV?

Pierwszą rzeczą którą należy dokonać jest wejście na serwis KSWTV i utworzenie konta w serwisie www. Konto można zarejestrować w standardowy sposób – poprzez aktywację adresu e-mail, ale też przez aplikację Facebooka. Stworzenie konta w serwisie Ksw tv ppv jest kompletnie bezpłatne.

Jeżeli utworzyłeś już konto użytkownika, możesz kupić możliwosć obejrzenia i dostęp do transmisji live najbliższej gali KSW. Kiedy dokonasz transakcji, uzyskasz okazję zobaczenia całej gali live z drugą opcją oglądania powtórek z gali MMA poprzez kolejne 72 godziny po zakończeniu gali, ale takze w momencie transmisji live przewijania jej i powrotu do wybranych momentów transmisji.

System PPV na portalu KSW TV jest przystosowana do ustalonych konfiguracji sprzętu a ich cała lista udostępniona jest na portalu Ksw ppv tv. Transmisja udostępniona jest na monitorach komputerów przy wykorzystaniu popularnych przeglądarek internetowych. Niestety nie powstała jeszcze usługa dzięki jakiej możliwe byłoby oglądać transmisje tv poprzez aplikację na urządzeniach mobilnych.

KSW 47 – kto wystąpi na gali?

Na gali w Łodzi w głównej walce uda się obejrzeć Tomasza Narkuna i Phila de Friesa. Będzie to wysoki hit i walka dwóch czempionów najwyższych klas wagowych w organizacji KSW. Stawką tej konfrontacji będzie pas kategorii ciężkiej. Ponadto na kibiców czeka też inny wielki pojedynek.

Jak wspomnieliśmy na początku w walce wydarzenia widzowie zobaczą prawdziwe wielkie starcie dwóch wspaniałych mistrzów – byłego strongmana i mistrza Igrzysk Olimpijskich. Mariusz Pudzian Pudzianowski sprawdzi umiejętności Szymona Kołeckiego, dla którego będzie to debiut w federacji KSW MMA.

W kolejnej prawdopodobnie najbardziej fascynującej walce zobaczymy spotkanie wracającego po ciężkich kontuzjach Borysa Mańkowskiego i Dricusa Du Plessisa, jaki dość niedawno był mistrzem KSW w kat półśredniej.

Ponadto na gali KSW 47 ustalonych jest 6 pozostałych walk w mma natomiast ich aktualną listę prezentujemy poniżej.

Philip De Fries - Tomasz Narkun

Mariusz Pudzianowski - Szymon Kołecki

Borys Mańkowski - Norman Parke

Fernando Rodrigues Jr. - Satoshi Ishii

Damian Janikowski vs Aleksandar Ilić

Marcin Wrzosek vs Krzysztof Klaczek

Bartłomiej Kopera vs Maciej Kazieczko

Karolina Owczarz vs Marta Chojnoska

Dawid Grałka - Paweł Polityło


Chcesz oglądać KSW 47 w Full HD?
Kliknij tutaj aby uzyskać dostęp do transmisji KSW STREAM

Instrukcja - jak założyć konto w KSW TV

Komentarzy (0)

Jeszcze nie ma żadnego komentarza. Może rozpoczniesz dyskusję?
Musisz być zalogowany

Newsletter

Zapisz się, aby jako pierwszy otrzymywać specjalne bonusy i depozyty bukmacherskie

Nasi partnerzy

  1. Fortuna
  2. STS
  3. betclic
  4. Totolotek
Zgłoś błąd