Promocje bukmacherskie

Bonusy bukmacherskie

 1. 1. Darmowy zakład i bonus powitalny

  Specjalnie dla użytkowników NASZEGO serwisu bukmacher Fortuna oferuje całkowicie darmowy pierwszy zakład. Nie musisz robic depozytu, wystarczy otworzyć konto, a po zalogowaniu darmowy zakład będzie dostępny...

  Fortuna Odbierz bonus
 2. 2. Darmowy zakład i bonus powitalny

  LV BET dla nowych graczy oferuje największy bonus na rynku a także całkowicie darmowy zakład! Aby otrzymać darmowe pieniądze wystarczy się zarejestrować z poniższego linku lub banner i użyć kodu SPORTLIVE20PLN...

  LV BET Odbierz bonus
 3. 3. Darmowy zakład i bonus powitalny

  Specjalnie dla naszych użytkowników Totolotek przygotował wyjątkowy bonus. Każdy nowo zarejestrowany gracz otrzyma w ramach promocji powitalnej podwojenie depozytu. Dodatkowo jeszcze każdy nowy gracz dostanie...

  Totolotek Odbierz bonus

Legalni bukmacherzy 2018 - gdzie można typować?

Zakłady bukmacherskie to temat dość kontrowersyjny. Dla niektórych, to czysta forma hazardu. Inni zwracają uwagę na dodatkowe sportowe emocje towarzyszące oglądaniu ulubionej drużyny. W zależności od człowieka, możemy się zatem spotkać z różnymi opiniami na temat popularnej ,,bukmacherki".

Podmioty pozwalające na grę

Bez wnikania w zbędne detale, każdy podmiot musi posiadać licencję wydawaną przez Ministerstwo Finansów. Obecnie na rynku znajdziemy kilka firm cieszących się tym przywilejem:

- Fortuna

- Milenium

- STS (Star-Typ Sport)

- Totolotek

- eToto

- forBet

- LVbet

- SuperBet (otrzymał licencję niedawno).

- TotalBet (otrzymał licencję niedawno).

Bieżącą sytuację można śledzić na stronie Ministerstwa Finansów. W kuluarach spekuluje się o kilku podmiotach zagranicznych, czekających na decyzję naszego państwa w kwestii przyznania licencji na grę w sieci. Pod koniec 2017 roku licencję na udzielanie zakładów naziemnych otrzymała firma Superbet a na początku 2018 inny Polski podmiot zdobył pozwolenie - został nim bukmacher Totalbet. Obie frmy w przeciągu kilku miesięcy powinny otrzymać również zezwolenie na oferowanie zakładów sportowych w Internecie.

Bonusy startowe

Czynnik w dużej mierze zachęcający do udziału w zabawie to atrakcyjny bonus startowy. Każdy bukmacher, posiada swoje przywileje dla użytkowników. Atrakcyjność oraz warunki obrotu bonusem, zależą od okresu w roku a także ogólnego charakteru zakładów.

Niekiedy, dla swoich klientów przygotowują oni także ciekawą ofertę w trakcie trwania przygody. Nagradza się tu lojalność czy też pecha (liczne przegrane kupony z jednym zdarzeniem psującym całość). Pomysły są różne, mają na celu przyciągnięcie odpowiedniej liczby chętnych.

Spróbować nie zaszkodzi...

Decyzja o rozpoczęciu przygody z zakładami bukmacherskimi najczęściej towarzyszy osobom zamiłowanym w sporcie. Traktują one tę branżę typowo rozrywkowo. Dodatkowy kupon wpływa tylko i wyłącznie na emocje. Okazjonalne wygrane cieszą zaś podwójnie, wiążą się najczęściej z triumfem ulubionego zespołu.

Niekiedy jednak, zakłady bukmacherskie prowadzą do uzależnień. Jest to sytuacja niebezpieczna, która może wpłynąć na potencjalne załamanie nerwowe, psychiczne czy też autodestrukcyjne dążenie do tzw. ,,odegrania się".

Leczeniem uzależnień zajmują się specjalne ośrodki. Pomocy tego typu, można również szukać za pośrednictwem zakładów, oferujących pomoc swoim graczom.

 

 

Komentarzy (0)

Jeszcze nie ma żadnego komentarza. Może rozpoczniesz dyskusję?
Musisz być zalogowany

Newsletter

Zapisz się, aby jako pierwszy otrzymywać specjalne bonusy i depozyty bukmacherskie

Nasi partnerzy

 1. Fortuna
 2. LV BET
 3. Totolotek
Zgłoś błąd