Unibet

Bonusy bukmacherskie

 1. 1. Bonus powitalny do 200 PLN

  Twój pierwszy zakład przedmeczowy po założeniu konta nie ryzykuje. Jeżeli przegrasz, oddamy Ci 100% stawki, do 200 PLN

  Unibet Odbierz bonus
 2. 1. Bonus powitalny na start

  Zarejestruj konto w Bet-at-home i odbierz bonus na rozpoczęcie gry nawet do 750 GBP!

  Bet-at-home Odbierz bonus
 3. 2. Bonus na start do 200€

  Zarejestruj konto w Betclic i odbierz na start bonus aż do 200 EURO!

  Betclic Odbierz bonus
 4. 3. Bonus powitalny od William Hill

  Rozpocznij już teraz grę w William Hill i odbierz bonus powitalny dla nowych użytkowników!

  William Hill Odbierz bonus

Promocje bukmacherskie

Betclic

Obstawianie bez podatku i bonus na start bez depozytu

W przypadku stacjonarnych zakładów bukmacherskich procedura obstawiania jest jasna i przejrzysta. Wystarczy pójść do firmy z zakładami bukmacherskimi i obstawić preferowane przez nas wydarzenia za gotówkę. Ta forma obstawiania cieszy się dużą popularnością, mimo tego że na przełomie ostatnich lat znacznie bardziej popularne stało się obstawianie wydarzeń sportowych przez internet.

Poprzez nieograniczony dostęp do witryn najlepszych bukmacherów, oferujących nie tylko szeroką gamę zakładów przedmeczowych, ale również rozmaitą ofertę zakładów na żywo, co pozwala na bieżąco obstawiać bez podatku dane spotkanie przy jednoczesnym śledzeniu meczu np. w telewizji, czy online.

 

obstawianie bez podatku

Obstawianie bez podatku

źródło: meczelive.tv


Obstawianie bez podatku

Po wejściu w życie ustawy regulującej zakłady bukmacherskie na terenie Polski liczba licencjonowanych, w pełni legalnych bukmacherów znacząco zmalała. Dla wielu graczy był to duży cios, ponieważ od wejścia w życie ustawy nie ma możliwości na legalne obstawianie bez podatku. Na polskim rynku istnieje na chwile obecną kilka stabilnych, w pełni uczciwych i legalnych zakładów bukmacherskich. Działają one zarówno stacjonarnie jak internetowo, dając możliwość obstawiania wydarzeń sportowych przez 24 godziny.

Do najbardziej rozpoznawalnych bukmacherów należą STS i Fortuna (zobacz specjalny STS kod promocyjny), jak również Etoto, iForbet, niedawno powstały PZBuk, czy znany i lubiany przez fanów e-sportu LVBet. Nie da się ukryć, że wachlarz możliwości jest spory.

Każdy z bukmacherów oferuje nowym użytkownikom rozmaite bonusy, które stanowią możliwość do zarobienia dodatkowych pieniędzy, nierzadko bez wkładu własnego. W tej ostatniej opcji nasuwa się bonus na start bez depozytu, który cieszy się niezwykłą popularnością. Równie popularnym bonusem na start oferowanym przez niemal wszystkich bukmacherów jest bonus od pierwszego depozytu. Ten bonus stanowi doskonałą opcję dla osób, które są skłonne wpłacić konkretną sumę pieniędzy na konto gracza, dzięki czemu są w stanie nawet podwoić swój majątek.

 

bonus na start bez depozytu

Bonus na start bez depozytu

źródło: meczelive.tv

  

Bonus na start bez depozytu

Poza bonusami oferującymi środki bonusowe, bukmacherzy bardzo często obdarowują graczy zakładami bez ryzyka. Jest to bardzo popularna opcja, ceniona przez graczy na całym świecie. Krótko mówiąc, bukmacherzy w ramach bonusu dają możliwość zwrotu stawki przegranego zakładu, co stanowi bardzo dobrą opcję dla osób, które nie zwykły ryzykować kuponów o wysokim kursie za większe stawki.

W Polsce zakłady bukmacherskie są objęte stałym podatkiem od każdego postawionego zakładu. Łatwo zatem wydedukować, że w przypadku postawionej kwoty - w przypadku zakładów bez ryzyka, zwykle zostaje zwrócona nam suma pomniejszona o stały podatek wynoszący 12% od stawki. Bonus na start bez depozytu nie jest oczywiście objęty podatkiem, który musimy opłacić.

Po wejściu w życie nowelizacji ustawy hazardowej obstawianie bez podatku jest praktycznie niemożliwe. Poza 12% podatkiem od stawki zakładu, wszystkie wygrane opiewające na ponad 2200 złotych są objęte dodatkowym, 10% podatkiem od wygranej. Warto mieć na uwadze ten fakt, ponieważ często rozbicie jednego kuponu na kilka za odpowiednio mniejszą stawkę sprawia, że nie musimy płacić podatku za wysokie wygrane.


Komentarzy (0)

Jeszcze nie ma żadnego komentarza. Może rozpoczniesz dyskusję?
Musisz być zalogowany
Betclic

Newsletter

Zapisz się, aby jako pierwszy otrzymywać specjalne bonusy i depozyty bukmacherskie

Nasi partnerzy

 1. Fortuna
 2. STS
 3. LV BET
 4. Totolotek
Zgłoś błąd