Oglądaj codzienne transmisje z najciekawszych meczów i rozgrywek sportowych

Bonusy bukmacherskie

 1. 1. 100% od depozytu 50 EUR

  Wybierz bonus od depozytu, a po dokonaniu pierwszej wpłaty otrzymasz podwojenie swojego depozytu aż do 50 euro!

  MELBet Odbierz bonus
 2. 2. Bonus powitalny Eastbridge

  Odbierz doskonały bonus na start od brokera Eastbridge i rozpocznij grę po najwyższych kursach bukmacherskich!

  EastBridge Odbierz bonus
 3. 3. Bonus powitalny do 50 EUR

  Zarejestruj już teraz konto w VOdds i odbierz bonus od pierwszego depozytu 100% aż do 50 EURO!

  VOdds Odbierz bonus
 4. 4. Bonus powitalny na start

  Zarejestruj teraz konto w Bet365 i odbierz bonus powitalny! Wystarczy otworzyć konto gracza i dokonać pierwszej wpłaty. Po chwili na Twoim koncie pojawi się podwojenie depozytu!

  Bet365 Odbierz bonus
 5. 5. Bonus powitalny na start

  Zarejestruj konto w Bet-at-home i odbierz bonus na rozpoczęcie gry nawet do 750 GBP!

  Bet-at-home Odbierz bonus

Promocje bukmacherskie

EastBridge

EastBridge

Eastbridge  już zyskał reputację uznanego brokera zakładów sportowych pomimo że na rynku jest bardzo krótko. Znakomicie dopasowana platforma sprawia, że jest on idealny dla wszystkich typerów - rekreacyjnych jak i profesjonalnych, wysokimi limitami i zaawansowanymi grupami bukmacherskimi. Giełda oferuje dopasowane zakłady na najważniejsze sporty, takie jak piłka nożna, koszykówka, tenis i inne. Z uznanymi azjatyckimi bukmacherami jako partnerami, 

Bonus od EastBridge

 • Bonus powitalny Eastbridge

  Odbierz doskonały bonus na start od brokera Eastbridge i rozpocznij grę po najwyższych kursach bukmacherskich!

  Odbierz bonus już teraz!

Zalety EastBridge

 1. Firma przyjazna dla wygrywających.
 2. Brak dodatkowych wymagań do zakładów.
 3. Brak prowizji.
Załóż konto

Eastbridge zapewnia klientom niezrównaną płynność i bardzo wysokie limity zakładów po konkurencyjnych kursach. Jest bardzo wiarygodnym rynkiem zakładów sportowych. Użytkownicy nie będą musieli się martwić, że ich konta zostaną zamknięte, ponieważ ten broker jest przyjazny zwycięzców. Co więcej, ich usługa nie wiąże się z żadnymi opłatami i prowizjami, co sprawia, że ​​wrażenia klientów z zakładów są naprawdę wyjątkowe.VOdds

Dla graczy piłkarskich, którzy chcą pokonywać wielu bukmacherów na raz, VOdds to idealna platforma zakładów. To zintegrowane konto wykorzystuje jeden system portfela. Klienci mają dostęp do najlepszych kursów i pobranych kursów w czasie rzeczywistym z popularnych bukmacherów, takich jak SingBet, Maxbet, Pinnacle i innych. To innowacyjne narzędzie specjalizuje się w rynku handicapów azjatyckich i oferuje strategiczne opcje zakładów, dzięki którym można uzyskać dużo wyższe wygrane.


Konta indywidualne

Dzięki szerokiej sieci powiązań brokera klienci, którzy zdecydują się na bezpośrednie obstawianie swoich ulubionych bukmacherów, mogą także konfigurować indywidualne konta. Główną zaletą tego jest szeroki wachlarz sportów, na które możesz postawić, które nie są obecnie dostępne w VOdds. Osoby preferujące konta bezpośrednie mogą skontaktować się z Eastbridge, wypełniając formularz na stronie. Wymagają tylko ogólnych informacji, takich jak pełne imię i nazwisko oraz adres e-mail. Inne informacje wskazane w formularzu, takim jak numer telefonu i konto Skype, nie są wymagane.


API

Eastbridge oferuje również API zakładów bukmacherskich dla analityków, którzy poszukują zasobów danych i technologii. Zapewnia to scalenie funkcji i zmniejsza czas obstawiania zakładów.


Zakłady Skype

Wprowadzenie Skype jako jednego z kanałów komunikacji ustąpiło miejsca bezproblemowemu umieszczeniu zakładu. Umożliwia to klientom stawiającym wysokie stawki na dowolne dyscypliny sportowe z dowolnego miejsca na świecie. Nawet używają Telebetting i WhatsApp dla tych, którzy wybierają takie aplikacje.

Niezawodni Account Managerowie

Menedżerowie konta zapewniają klientom niezawodną i fachową pomoc. Specjalny zespół handlowców najpierw przejrzy i zweryfikuje wybrane zakłady. Następnie będą oferować lepsze ceny, które pomogą zmaksymalizować fundusze gracza. Przekazują wyciągi z konta, dzięki czemu klienci mogą oceniać wyniki swoich zakładów. Oferują również skuteczne, bezpieczne i szybkie przetwarzanie płatności, które są możliwe dzięki wiodącym dostawcom usług płatniczych Skrill i Neteller. Ich przedstawiciele wsparcia są również w stanie obsługiwać i rozwiązywać zapytania 24/7.


Dopasuj statystyki danych

Broker oferuje także publikacje oraz informacje sportowe, analizy statystyczne napisane przez weteranów branży, aby służyć jako przewodnik przy obstawianiu zakładów. Dostępne są również spostrzeżenia od analityków sportowych na prawie każdym meczu piłkarskim na najwyższym poziomie, a klienci zawsze mogą śledzić nadchodzące możliwości zakładów.


Wnioski?

Eastbridge zdecydowanie zaspokaja potrzeby graczy sportowych z ich kompetentnymi usługami i rozległą siecią bukmacherów sportowych. To jest jedyny broker, o którym warto pamiętać, jeśli planujesz znaleźć się na wysokim poziomie w świecie zakładów. Wykorzystaj wszystkie zalety Eastbridge i zarejestruj się teraz.

Unibet

Newsletter

Zapisz się, aby jako pierwszy otrzymywać specjalne bonusy i depozyty bukmacherskie

Nasi partnerzy

 1. Fortuna
 2. LV BET
 3. Totolotek
Zgłoś błąd